Polityka prywatności

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku!
W związku z panującym RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) chcę Cię poinformować, że administrator bloga przetwarza dane umożliwiając Ci komentowanie wpisów na blogu oraz w przyszłości, jeśli wyrazisz zgodę w celu przesyłania Ci newslettera z powiadomieniami o nowych wpisach i komentarzach na blogu.

Jestem autorką strony/bloga znajdującej się pod adresem: https://www.zdrowepiekno.com.pl/

Dane osobowe

Korzystając ze strony/bloga możesz przekazywać dane osobowe pozostawiając komentarze pod wpisami umieszczonymi na stronie/blogu. Dane osobowe są przechowywane przez cały okres funkcjonowania bloga. Dane zostaną usunięte z bazy, gdy podejmę decyzję o zamknięciu bloga lub usunę wpis lub komentarz.

Wysyłając do mnie za pośrednictwem poczty elektronicznej wiadomość przekazujesz mi swój adres e-mail jako adres nadawcy wiadomości. Ponadto w treści wiadomości możesz zawrzeć również inne dane osobowe. Podstawą przetwarzania danych osobowych w takim przypadku jest Twoja zgoda wynikająca z zainicjowania ze mną kontaktu. Twoje dane osobowe przekazywane mi w ramach kontaktu e-mailowego przetwarzane są wyłącznie w celu obsługi Twojego zapytania. Treść korespondencji może podlegać archiwizacji.

Prawa autorskie

Informacje i treści zawarte na blogu/stronie są mojego autorstwa. Kopiowanie i udostępnianie treści bez źródła oraz autora – zabronione.